Дуже задоволена лампою, вона пречудова! На фото гарна, а в реальності ще краща. За моїм проханням продавець представив три лампи на вибір. Ще замовила індійські пахощі, дуже ароматні. Відправили в той же день, гарно запакували. Дякую, від покупки і магазину залишились найкращі враження.
Ярослав С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив соляну лампу і залишився дуже задоволений. Ніяких дефектів, все працює чудово. Запакували для відправки дуже щільно. Тому все доїхало ціле та неушкоджене. Дуже дякую продавцю за консультацію. Приємно вражений. Тому всім рекомендую....!
Алла К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарний, відповідальний продавець. Відправив оперативно, товар якісний, такий тонкий фарфор знайшла тільки тут. Дякую і рекомендую до співпраці
Андрій Б.
Отлично
Любов Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В описі написано, що матеріал колби – скло, а насправді – пластмаса.
Ольга А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ночник-море хорошего качества, действительно из литого стекла, тяжелый. Не поняла, правда, как он светится, может его надо на солнце подержать, пасмурно покуда. Рыбки нарисованный изнутри
Вадим В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудові шари, не підробка, не магнітяться) буду замовляти ще!
Дуже задоволена лампою, вона пречудова! На фото гарна, а в реальності ще краща. За моїм проханням продавець представив три лампи на вибір. Ще замовила індійські пахощі, дуже ароматні. Відправили в той же день, гарно запакували. Дякую, від покупки і магазину залишились найкращі враження.
Замовив соляну лампу і залишився дуже задоволений. Ніяких дефектів, все працює чудово. Запакували для відправки дуже щільно. Тому все доїхало ціле та неушкоджене. Дуже дякую продавцю за консультацію. Приємно вражений. Тому всім рекомендую....!
Гарний, відповідальний продавець. Відправив оперативно, товар якісний, такий тонкий фарфор знайшла тільки тут. Дякую і рекомендую до співпраці
В описі написано, що матеріал колби – скло, а насправді – пластмаса.
Ночник-море хорошего качества, действительно из литого стекла, тяжелый. Не поняла, правда, как он светится, может его надо на солнце подержать, пасмурно покуда. Рыбки нарисованный изнутри
Чудові шари, не підробка, не магнітяться) буду замовляти ще!