И сново только СПАСИБО. Всё на высшем уровне. отдельное спасибо за подарочки🥰 .
Катерина Мархоцкая
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тарас С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Під час формування відправки дещо не додали в замовлені. Виявив недостачу під час огляду вдома. Передзвонив, пояснив, Вибачились та відправили недостачу власним коштом. Тому 5 зірочок. Рекомендую.
Ирина Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую за швидку доставку товар відповідає описй
Наталия Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все дуже сподобалось. товар перевершив сподівання. Дякую! рекомендую друзям, чекайте замовлення з нашого міста❤я також від тепер Ваш постійний клієнт ❤
Комментарий продавца
Доброго дня, Наталія! Дякуємо за ваш відгук та за те, що ви обрали наш магазин. Ми раді, що вам сподобалися придбані вами товари, та ви залишились задоволені нашою роботою. Хочемо вибачитись за те, що з першого разу вам був відправлений неправильний товар, проте ми стараємося максимально уникати таких ситуацій. Ми дуже вдячні, що ви зрозуміли нашу помилку та дали нам шанс виправитись. Ми завжди намагаємося задовольнити наших клієнтів та надаємо їм якісний сервіс. Інформація про те, що ви рекомендуєте наш магазин своїм друзям та що стали нашим постійним клієнтом, дуже нас тішить та стимулює на подальшу роботу. Ми завжди будемо раді бачити вас серед наших клієнтів та будемо робити все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Дякуємо ще раз за замовлення та за ваш відгук! Бажаємо вам гарного дня!
Все супер! Дякую за бонус!
И сново только СПАСИБО. Всё на высшем уровне. отдельное спасибо за подарочки🥰 .
Під час формування відправки дещо не додали в замовлені. Виявив недостачу під час огляду вдома. Передзвонив, пояснив, Вибачились та відправили недостачу власним коштом. Тому 5 зірочок. Рекомендую.
дякую за швидку доставку товар відповідає описй
все дуже сподобалось. товар перевершив сподівання. Дякую! рекомендую друзям, чекайте замовлення з нашого міста❤я також від тепер Ваш постійний клієнт ❤
Доброго дня, Наталія!
Дякуємо за ваш відгук та за те, що ви обрали наш магазин. Ми раді, що вам сподобалися придбані вами товари, та ви залишились задоволені нашою роботою.
Хочемо вибачитись за те, що з першого разу вам був відправлений неправильний товар, проте ми стараємося максимально уникати таких ситуацій. Ми дуже вдячні, що ви зрозуміли нашу помилку та дали нам шанс виправитись.
Ми завжди намагаємося задовольнити наших клієнтів та надаємо їм якісний сервіс. Інформація про те, що ви рекомендуєте наш магазин своїм друзям та що стали нашим постійним клієнтом, дуже нас тішить та стимулює на подальшу роботу.
Ми завжди будемо раді бачити вас серед наших клієнтів та будемо робити все можливе, щоб задовольнити ваші потреби.
Дякуємо ще раз за замовлення та за ваш відгук! Бажаємо вам гарного дня!
проблема сденьгами.задержка зарплаты.