Дуже задоволена лампою, вона пречудова! На фото гарна, а в реальності ще краща. За моїм проханням продавець представив три лампи на вибір. Ще замовила індійські пахощі, дуже ароматні. Відправили в той же день, гарно запакували. Дякую, від покупки і магазину залишились найкращі враження.
Ярослав С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив соляну лампу і залишився дуже задоволений. Ніяких дефектів, все працює чудово. Запакували для відправки дуже щільно. Тому все доїхало ціле та неушкоджене. Дуже дякую продавцю за консультацію. Приємно вражений. Тому всім рекомендую....!
Алла К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний, відповідальний продавець. Відправив оперативно, товар якісний, такий тонкий фарфор знайшла тільки тут. Дякую і рекомендую до співпраці
Андрій Б.
Відмінно
Любов Т.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
В описі написано, що матеріал колби – скло, а насправді – пластмаса.
Ольга А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ночник-море хорошего качества, действительно из литого стекла, тяжелый. Не поняла, правда, как он светится, может его надо на солнце подержать, пасмурно покуда. Рыбки нарисованный изнутри
Вадим В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудові шари, не підробка, не магнітяться) буду замовляти ще!
Дуже задоволена лампою, вона пречудова! На фото гарна, а в реальності ще краща. За моїм проханням продавець представив три лампи на вибір. Ще замовила індійські пахощі, дуже ароматні. Відправили в той же день, гарно запакували. Дякую, від покупки і магазину залишились найкращі враження.
Замовив соляну лампу і залишився дуже задоволений. Ніяких дефектів, все працює чудово. Запакували для відправки дуже щільно. Тому все доїхало ціле та неушкоджене. Дуже дякую продавцю за консультацію. Приємно вражений. Тому всім рекомендую....!
Гарний, відповідальний продавець. Відправив оперативно, товар якісний, такий тонкий фарфор знайшла тільки тут. Дякую і рекомендую до співпраці
В описі написано, що матеріал колби – скло, а насправді – пластмаса.
Ночник-море хорошего качества, действительно из литого стекла, тяжелый. Не поняла, правда, как он светится, может его надо на солнце подержать, пасмурно покуда. Рыбки нарисованный изнутри
Чудові шари, не підробка, не магнітяться) буду замовляти ще!